Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Rocznicowe spotkanie DKK

W lipcu Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych działający w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lutomiersku obchodził pierwszą rocznicę założenia. Z tej okazji podczas spotkania życzyliśmy sobie wielu lat wspólnych spotkań wokół książki. Nie obyło się bez krótkiego podsumowania, w trakcie roku odbyło się jedenaście spotkań, na których omówiliśmy dziesięć książek. Każde spotkanie przynosiło wiele emocji, czasem lektura się nie spodobała, czasem ktoś nie przeczytał (co nie jest konieczne), a innym razem popadaliśmy w zachwyt. Zawsze jednak była satysfakcja z przynależności do grupy oraz możliwość wyrażenia swojej opinii na forum.
Podczas jubileuszowego spotkania rozmawialiśmy o książce Tomasza Michniewicza "Chrobot", która bardzo poruszyła czytelników swoją autentycznością i różnorodnością. Jednomyślnie okazała się jedną z najlepszych dotąd omawianych przez nas książek.
Z okazji pierwszej rocznicy Klubu jeszcze raz życzę wszystkim członkom DKK wielu niezapomnianych książkowych wrażeń.
 
 

Banery/Logo